XYSQWZ Aile Parti Özçekim Raf, Dağ Tırmanma Balıkçılık Kamera Fotoğraf Standı-Randevu Kamp Peyzaj Çekim Tripod( Renk: Siyah)

XYSQWZ Aile Parti Özçekim Raf, Dağ Tırmanma Balıkçılık Kamera Fotoğraf Standı-Randevu Kamp Peyzaj Çekim Tripod( Renk: Siyah)

Stokta
₺ 57.90
Sayısı:

★[Detay] Katlama yüksekliği : 66 CM (25.98 inç) / / Malzeme : metal (alüminyum alaşım), plastik (ABS) / / renk : siyah;. ★ [Uyumluluk] 1/4 vida, en el kameralar için uygun, SLR kameralar, cep telefonları, dijital kameralar, vb. ★[Özellik] Yüksek sertlik malzemesi, güçlü taşıma kapasitesi, yükseklik 64~168 CM (25.19 inç~66.14 inç) arasında ayarlanabilir;. ★[Sıcak Hediye] Güzel ve pratik, ebeveynler, arkadaşlar, çocuklar, fotoğrafçılar, öğrenciler, çiftler, kızlar için en iyi seçimdir!. ★[Taşınabilir] braket küçük ve zariftir, kamerayı vb.Hızlı bir şekilde sabitleyebilirsiniz. böylece futbol, Dünya Kupası, NBA ve diğer durumlarda çekim yapabilirsiniz. Flexible Esnek mobil tripod standı kullanımı çok kolaydır ve çoğu cep telefonu için uygundur.Yatay ve ayakta durma şeklini seçebilirsiniz.Küçük ve zarif, dış mekan kullanımı için çok uygun!Fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılayabilir! - şartname Katlanır yükseklik : 66 CM'LİK (25.98 inç) Malzeme : metal (alüminyum alaşımlı) Renk : Siyah Ağırlık : ölü Maksimum yük kapasitesi : 3000g Streç yükseklik : 64~168 CM (25.19"~66.14") arasında ayarlanabilir Açısı : pan/tilt el fotoğraf makineleri, projektörler, akıllı telefonlar, cep telefonları, gece balıkçılık ışıklar, SLR fotoğraf makineleri, dijital kameralar, vb her türlü için Uygundur uygulama Panoramik Çekim Kapsam : farklı açılarda karşılamak için 360 derece döndürülebilir.Uygulanabilir sahne : kapalı, açık, turizm, canlı performans, NBA, Dünya Kupası, futbol sahası vb.Için uygundur. - not : 1. Bu ürün diğer aksesuarları içermez! 2. Bu ürün manuel olarak 1~2 CM hata ile ölçülür.affet lütfen. 3. Aydınlatma sorunları nedeniyle, bu ürünün renk farkı olabilir, lütfen anlayın. 4. Uluslararası lojistik kullanıyoruz, genellikle ürün taşıma süresi 10 ~ 15 gündür, lütfen sabırlı olun.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara