ıPhone 12 Pro Max Kare Kılıf ile uyumlu, Bling Kabuk Çiçek Desen Sevimli İnce Yumuşak Silikon Darbeye Tampon Telefon Kapak Kelebek Kılıf iPhone 12 Pro Max 6.7 inç (Çiçek)

ıPhone 12 Pro Max Kare Kılıf ile uyumlu, Bling Kabuk Çiçek Desen Sevimli İnce Yumuşak Silikon Darbeye Tampon Telefon Kapak Kelebek Kılıf

Stokta
₺ 17.97
Sayısı:

ıPhone 12 Pro Max Çiçek Kılıfı için : Kristal ile çarpıcı, şık bir çiçek kabuğu patten kılıfı sunmak için en iyi ,modaya uygun tasarımcıyı ve en iyi baskı teknolojisini kullanarak telefonunuzu daha parlak ve güzel hale getirin.ıPhone 12 Pro Max Yumuşak Kılıf için : Kelebek kılıfı esnek termoplastik poliüretandan (TPU) ve en gelişmiş IMD teknolojisinden yapılmıştır,deseni canlı ve solmaz hale getirir.i Phone 12 Pro Max için Kare Kasa : Güçlendirilmiş köşeler ve yükseltilmiş kenarlar, yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirildiğinde ekranın düşmesini, çarpmasını ve çizilmesini önler.Hassas Kesikler kablosuz Şarjı destekler.i Phone 12 Pro Max için Koruyucu Kılıflar : Kameranın ve ekranın yükseltilmiş kasa kenarları,telefonunuz için arka ve yanlardaki darbelere ve sert darbelere karşı günlük korumayı, kolay kurulum ve çıkarmayı etkili bir şekilde sağlayabilir. 1.Desen Tasarımı : Lüks Işıltı Çiçek Kabuk Desen Tasarım Baskı için i Phone 12 Pro Max 6.7 inç, koruyucu telefon kılıfı ile kristal, yansıtacak ışık zaman dönüm durumda. 2.Malzeme : Yüksek kaliteli Esnek Dayanıklı yumuşak silikon TPU kauçuk jel çizilmelere karşı güvenilir, yıldız koruma sağlar, anti-şok,rahat hissediyorum. 3. Zanaat : IMD (Kalıp İçi Dekorasyon) Teknolojisi.Baskıyı Canlı ve Solmaz hale getirerek telefonunuzu farklı ve göz alıcı hale getirir. 4.Özellikler : Yükseltilmiş kamera ve ekran çerçeveleri ek koruma sağlar; Hassas kesikler tüm özelliklere ve düğmelere kolay erişim sağlar. 5.Fonksiyon Tasarımı : Bu kare telefon kılıfı, tampon çerçevesi görevi gören 4 kare TPU hava koruma köşesini ve kenarlarını birleştirir.bu özel kombinasyon, değerli telefonunuza düşmelere, çizilmelere ve diğer darbelere karşı tam koruma sağlar.tutması kolay ve kaymaz tasarım, telefonunuzu tutmanızı ve kullanmanızı kolaylaştırır.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara