Meeshıne Küpe Tutucu, 3 Katmanlı Küpe Standı Takı Organizatör Kadınlar Kızlar ıçin, 69 delik Ahşap Taban Standı Ayrılabilir Takı Kulesi, takı vitrin (Beyaz)

Meeshıne Küpe Tutucu, 3 Katmanlı Küpe Standı Takı Organizatör Kadınlar Kızlar ıçin, 69 delik Ahşap Taban Standı Ayrılabilir Takı Kulesi,

Stokta
₺ 44.97
Sayısı:

【69 Delikli Küpe Tutucu】 - Bu küpe tutucu, mücevherlerinizi düzenli tutarak ve odanız için yerden tasarruf ederek 69 adete kadar küpe tutabilir.Ayrıca, odanızda zarif bir dekorasyon görevi görebilir. 【Kolay Kurulum】 - Rafın iki ayağını ahşap tabanın iki deliğine yerleştirin, ardından küpe tutucu çalışmaya hazırdır. 【İyi İşçilik】 - Metal raf, pürüzsüz ve paslanması ve solması kolay olmayan vernikle kaplanmıştır.Ahşap taban son derece cilalıdır ve ellerinizi çizilmelere karşı koruyan çapaklara sahip değildir. 【Uygun Boyut】 - Küpe tutucu 29.5 cm/11.61" genişliğinde, genel olarak 28cm/11"yüksekliğindedir.Ahşap taban 24*7*1.6 CM/9.45"*2.76"*0.63" (L * G * Y).Kolay saklama için ayırabilirsiniz. 【Büyük Hediye】 - Meeshine Küpe Tutucu, doğum günü, Noel, Sevgililer Günü, Seyahat vb.Gibi çeşitli vesilelerle sevenler, arkadaşlar, aileler için mükemmel bir hediyedir.Sevdiklerinize sürpriz yapmak için hemen bir tane alın.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara