CDQYA Yeni 10L Plastik çöp tenekesi Banyo çöp kutusu Tuvalet çöp tenekesi çöp sepeti çöp kovası çöp torbası Tutucu saklama kabı (Renk: Siyah)

CDQYA Yeni 10L Plastik çöp tenekesi Banyo çöp kutusu Tuvalet çöp tenekesi çöp sepeti çöp kovası çöp torbası Tutucu saklama kabı (Renk:

Stokta
₺ 590.10
Sayısı:

1.Kullanımı kolay, açmak için çöp kutusunun kapağındaki düğmeye basın ve kapatmak için kapağa basın. 2.çevre dostu olan çöp sınıflandırması için iki çöp torbası ayarlayabilirsiniz. 3.Her iki taraftaki açıklıklar, çöp kutusunu çıkarmanızı veya çöp kutusunu taşımanızı kolaylaştırır. 4.Genişletilmiş kaymaz alt, istikrarlı ve yıkılması kolay değil. 5.Dayanıklı, işlevseldir ve oturma odanızda, yatak odanızda, mutfağınızda, tuvaletinizde vb.Kullanabilirsiniz.Kapasite : 10 LCOLOR : Siyahmalzeme : ABS+ppboyutu : 32.5*15*32 cmpaket içeriği : 1*çöp kutususadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara