Mcombo Manuel Planör Rocker Recliner Sandalye Kreş için Bardak Tutucular ile, USB Bağlantı Noktaları, 2 Yan ve Ön Cepler, suni Deri 8002 (Koyu Gri)

Mcombo Manuel Planör Rocker Recliner Sandalye Kreş için Bardak Tutucular ile, USB Bağlantı Noktaları, 2 Yan ve Ön Cepler, suni Deri 8002

Stokta
₺ 1499.70
Sayısı:

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir.Kayma Hareketi : Hafif bir sallanma hareketine sahip planör recliner yatay olarak ileri geri hareket eder ve ayak parmaklarının sıkışması veya parçalanması olmaz possible.It bebekleri uyumak veya rahatlamak için sallamak için kullanan herkes için ideal bir seçimdir.Kullanımı Kolay : Ayak dayanağını yukarı kaldırmak için koltuğun sağ tarafındaki kabloyu çekerek, sandalye standart bir TV konumuna ayarlanacaktır.Ardından sırtlığı maksimum 140 dereceye kadar itmek için geriye yaslanabilirsiniz. (Yatar pozisyonda sabitlenemez.).Montajı Kolay : Benzersiz yapıya ve kablo tasarımına bağlı olarak, sandalyeyi monte etmek kolaydır ve ayrıca alet gerektirmez (acemi için 15 dakika). 2 USB Bağlantı Noktası ve Bardak Tutucular : USB bağlantı noktalarının yardımıyla, sahip olması gereken cihazlarınızı tamamen şarj edilmiş ve size yakın tutun.Bu arada, sandalyede dinlenirken ve TV izlerken içkinizi bardak tutucuya koyun. (SADECE cep telefonu gibi düşük güçlü cihazlar için.).ÖNEMLİ NOT : 1. Teslimat : Sandalye 2 kutu içinde gelir ve bunları aynı gün göndeririz, ancak taşıyıcı farklı günlerde teslim edebilir. 2. Kolay montaj gerekli, alet gerektirmez. 3. Maksimum uzanma açısı : 140°. 4. Önerilen Yükseklik : 5'1"-5'9".

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara