zdz Davul Çamaşır Makinesi Raf 3-Katmanlı, Kapak Kapak Yerden Tasarruf Kat Depolama Dolabı Köşe Komodin Raf,Banyo Tuvalet Balkon (Renk : Style1, Boyutu: 70.923.627.6 in)

zdz Davul Çamaşır Makinesi Raf 3-Katmanlı, Kapak Kapak Yerden Tasarruf Kat Depolama Dolabı Köşe Komodin Raf,Banyo Tuvalet Balkon (Renk

Stokta
₺ 186.90
Sayısı:

【Benzersiz tasarım】 Üç boyutlu çok fonksiyonlu depolama rafı, banyo stiline göre doğru rengi seçebilir, bu da size ekstra depolama alanı getirecek ve banyonuzun daha temiz ve düzenli görünmesini sağlayacaktır.Sadece havlu, tuvalet kağıdı, Şampuan gibi tuvalet malzemeleri, saksı bitkileri vb. Koyamazsınız. 7. sağlam ve dayanıklı resmini tuvalet raf-kaliteli kalın çevre dostu plakaları, katı ahşap görünümlü kalın plakalar, narin ve güzel, istikrarlı ve non-deformasyon, temiz ve kolay giyim-dayanıklı, çelik boru destek, dayanıklı ve deforme etmek kolay değil, istikrarlı yapısı kalınlaşmış, ve her şey yerine daha istikrarlı yüksek yapılmış. 【Kaymaya dayanıklı】 Zarif kaymaz ayak pedleri, dört köşeli formül kaymaz ayak pedleri, zemini korur, itmesi ve çekmesi kolaydır ve büyük tezgahların kullanımı daha serbesttir.Geniş üst tezgahlar banyo malzemeleri ve çamaşırların üzerine yerleştirilebilir.Katmanlı depolama, Sıralı, çok katmanlı tasarım ve büyük kapasite ile iyi sağlanır. 【Montajı kolay】 Bu tuvalet rafının kurulumu kolaydır.Ürünle birlikte verilen donanımı kullanın ve bunları bir araya getirmek ve adım adım kullanmak için talimatlardaki talimatları izleyin step.It hızlı bir şekilde monte edilebilir ve zemin tipi zımbalanmaya ihtiyaç duymaz ve orijinal ortama zarar vermez. 【Çok fonksiyonlu】 Fonksiyonel depolama rafı, banyonun üstündeki depolama rafı oturma odası, mutfak, giriş, çamaşırhane, balkon, giriş, yurt, otel ve diğer sahneler için uygundur.Depolama dolabı, mutfak rafı , bitki rafı, Çamaşır organizatörü olarak kullanılabilir, kullanmanın daha fazla yolunu keşfedebilirsiniz. 60*180*27.6 katmanların ●Sayıda arazi, hiçbir delme, İlgili senaryolar● : Banyo, Tuvalet, çamaşırhane, mutfak, lavabo, Oturma Odası, Yatak Odası, Balkon Tarzı : manuel ölçüm farklarından Dolayı basit, modern, İskandinav●Hatırlatma : boyutu : 1-2cm hata olabilir : 3 kat●Yükleme yöntemi : 23.6 70cm 70.9/**●Ürün Adı : tuvalet raf●Renk sınıflandırma : beyaz, siyah●Malzeme : metal + ahşap●Boyutu : lütfen uygun olarak boyutunu göz önünde bulundurun.Ürünün rengi, çekim sahnesi ve monitörün ekran etkisi nedeniyle belirli bir renk farkına sahip olacaktır.Ayrıntılar için lütfen alınan gerçek ürüne bakın.Zarif görünüm, mükemmel işçilik, sadece pratik değil, sadece bir sanat eseridir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara