Dıydeg Örgü Malzemeleri İplik Depolama, Örgü Aksesuarları Dayanıklı Tığ Çanta Örgü Çanta, Dikiş Dokuma için(Mavi Lüks Çanta)

Dıydeg Örgü Malzemeleri İplik Depolama, Örgü Aksesuarları Dayanıklı Tığ Çanta Örgü Çanta, Dikiş Dokuma için(Mavi Lüks Çanta)

Stokta
₺ 51.60
Sayısı:

Bu iplik torbaları dayanıklılık için yüksek kaliteli kanvas malzemeden yapılmıştır.Fermuar contası pürüzsüz ve kullanımı kolaydır.Büyük kapasiteli, çeşitli tığ işi araçlarını saklayabilir.Oxford kumaştan yapılmış, dayanıklı ve güvenilir.Taşıması kolay bir tutamak var.Özellik : 1. Oxford kumaştan yapılmış, dayanıklı ve güvenilir. 2. Büyük kapasiteli, çeşitli tığ işi araçlarını saklayabilir. 3. 4 Taşımak için uygun bir kolu vardır. Fermuar contası pürüzsüz ve kullanımı kolaydır. 5. Bu iplik torbaları dayanıklılık için yüksek kaliteli kanvas malzemeden yapılmıştır. 6. Tığ işi, örgü iğneleri veya makas ve göstergeler gibi diğer küçük eşyalar için yerleşik bir cep içerir. 7. Kullanışlı tığ işi çanta, nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilir veya dikiş aletlerinizi ve dokuma malzemelerinizi evde saklayabilirsiniz. 8. Mükemmel saklama paketi anne için iyi bir hediyedir.Spec : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : 600 D Oxford Kumaş(dış malzeme), Tuval(iplik çanta) İsteğe Bağlı Renk : Mavi, Mor Boyutu : Yaklaşık. 38 * 26 * 25 * 32 * 4.5 cm / 15 * 10.2 * 9.8 * 12.6 * 1.8 paket Listesi : 1 * saklama çantası.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara