44 Pairs Ağır Kanca ve Döngü Bant Şeritler ile Yapışkan Yapışkan Geri, kendinden Yapışkanlı Yapışkan Pedleri Sabitleme Bant için Ev Mutfak Ofis(100x30mm)

44 Pairs Ağır Kanca ve Döngü Bant Şeritler ile Yapışkan Yapışkan Geri, kendinden Yapışkanlı Yapışkan Pedleri Sabitleme Bant için Ev Mutfak

Stokta
₺ 449.15
Sayısı:

【No nails hanging】 : Bu kendinden yapışkanlı yapışkan pedler geniş uygulamalara sahiptir,ağır işlerdir ve pürüzsüz duvarlar, zemin, plastikler, camlar, metaller ve bir cep telefonunun arkası vb.Üzerinde çalışırlar.Fotoğraf çerçevelerini,kancaları,eldivenleri veya diğer nesneleri asabilir,sık sık değiştirilebilir, yırtıldıktan sonra iz bırakmazsınız. 【Yükseltme güçlü kavrama】 : Çift taraflı kanca ve halka bandın arka yapıştırıcısı daha güçlü yapışkanlığa,ısıya dayanıklı, daha uzun ömürlü ve daha dayanıklıdır.Kanca ve halka kenarları yüksek kaliteli naylon malzemeden yapılmıştır,işleri sıkıca sabitleyebilen daha güçlü yapışkan kilitleme kancalarına sahiptir. 【Kullanımı kolay】 : Kanca ve halka taraflarının hepsi kendinden yapışkanlıdır, sadece filmleri soyun ve istediğiniz yere yapıştırın, zamandan tasarruf edin ve duvarlara veya nesnelere zarar vermeyin.Kullanılmadığı zaman çıkarılabilir. 【Paket içeriği】 : Pakette 44 çift çift taraflı yapışkan yapışkan bant vardır.Her bandın boyutu 3. 9inch Lx1.18inch Wx0.15inchh'dir(100x30mmx4mm)ve kendi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde farklı şekillerde kesebilirsiniz. 【Sıcak ipuçları】 : Bu kanca ve halka bantları toz duvar,kaba duvar,alt duvar ve diğer kirli yüzeyler için uygun değildir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara