wanhaıshop Makyaj Organizatörler Takı Kutuları Organizatör 5 Katmanlar Ahşap ve Mikrofiber Takı Organizatör Kutusu Bilezik Ekran Standları Yüzük İzle Saklama Kutusu Mücevher Kutusu (Renk: B)

wanhaıshop Makyaj Organizatörler Takı Kutuları Organizatör 5 Katmanlar Ahşap ve Mikrofiber Takı Organizatör Kutusu Bilezik Ekran Standları

Stokta
₺ 380.34
Sayısı:

Çok fonksiyonlu mücevher kutusu, günlük hayatta mücevher kutusu, bu mücevher saklama kutusu mücevherlerinizi düzenli ve güvenli hale getirebilir. (Takı ve aksesuarların dahil olmadığını lütfen unutmayın!).Pürüzsüz çizgilere sahip basit ve şık tasarım, mücevherlerinizin güzel renklerini vurgulamanıza yardımcı olur.Masif ahşap, herhangi bir mücevherle eşleşir, parlak renkli mücevherlerin aksine ayrıntıları net bir şekilde görmenize yardımcı olur ve mücevherlerinizi daha zarif hale getirir.Bu mücevher kutusu yüzük, küpe, broş, saat, ya da herhangi bir köpüklü süslemeleri! görüntülenmesi için mükemmeldir.Takı severler, festivaller, doğum günü ve yıldönümü günü olarak iyi bir seçim yapmanız için kullanışlı bir hediye olacak; gözleri bu mücevher kutusu mücevher hediye gördüğünde neşeyle dolduracak.% 100 ürün kalitesi ve hizmet kalitesi peşindeyiz.-Satış ve satış sorulardan sonra, herhangi bir ön bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ilgili tek tek sorularınıza cevap verecektir.Ürün adı : Mücevher Kutusuprompt : 1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.2. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir.Boyut elle ölçülür, küçük hatalar vardır, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.3. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.4. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.5. Mağazamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, mağazama girmek için tıklayın, herkesin birçok ürünü olacak.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara