Mücevher Kutusu Organizatör Kılıfları Taşınabilir mücevher Kutusu Seyahat saklama çantası Takı Mini Bavul Ayna Çift Katmanlı Çok Yönlü Halka Kolye saklama kutusu GCSQF1228 (Renk: B)

Mücevher Kutusu Organizatör Kılıfları Taşınabilir mücevher Kutusu Seyahat saklama çantası Takı Mini Bavul Ayna Çift Katmanlı Çok Yönlü

Stokta
₺ 230.10
Sayısı:

* Küçük boyutu, büyük kapasiteli. * Uzun akın bezi, yumuşak ve uysal : yumuşak ve rahat, hassas dokunuş ve uzun akın bezi, sürtünmeyi etkili bir şekilde azaltır. * Geniş alan depolama katmanı : Bilezik bileziğinin depolanması ve bitirilmesi artık dışarı çıkarılmaz. * Mükemmel hediye : Mücevher kutusu anne, kız arkadaşı, karısı, kızı, meslektaşı, arkadaşı veya diğer özel kadınlar için mükemmel bir hediye olabilir; seyahat ederken veya seyahat ederken taşıması kolay. * Takı çekiminde fotoğraflandı, bu ürüne ait değil, satılık değil, lütfen beni affet!.Marka : GCSQFADI : Mücevher kutusumalzeme : deristil : prenses tarzıHardness : sertpattern : düzbo Yutu : 17* 16 * 11.8 Uygulanabilir hediye vesileleri : çalışanlara sağlanan faydalar, düğünler, seyahat hatıraları, hediyelernot : ★ Resim açıklaması : Bu ürün ışık, açı, ekran vb.Için fiziksel formda kullanılır.Bazı renk farklılıkları olacak, lütfen anlayın.★ Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.En iyi dileklerimle!.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara