Miimall Uyumlu Samsung Galaxy Z Fold 2 Kılıf Menteşe ile, Ultra-İnce Sert PC Tampon Her Şey Dahil Anti-Damla Ücretsiz Katlanır Menteşeli Kapak Kılıf için Galaxy Z Fold 2(Siyah)

Miimall Uyumlu Samsung Galaxy Z Fold 2 Kılıf Menteşe ile, Ultra-İnce Sert PC Tampon Her Şey Dahil Anti-Damla Ücretsiz Katlanır Menteşeli

Stokta
₺ 29.97
Sayısı:

[Uyumluluk] Menteşeli kılıf sadece Samsung Galaxy Z Fold 2 için uygundur. Uyarı : Samsung Galaxy Z Fold 3/ Samsung Galaxy Fold 2019 vb. Için uygun değildir!!![Akıllı Telefon Olmadan]. [Çok Katmanlı Yapı Tasarımı] Samsung Galaxy Z Fold 2 kılıfı 4 farklı koruyucu yapıya sahip.Arka kapak parmak izi bırakmadan rahat dokunma hislerini ver sorunsuz; Ön Çerçeve katlarken; Yerleşik bardak koruyucu film diğer ekstra ekran koruyucu olmadan telefonu kullanma imkanı sağlar; tüm 360°-menteşeli dahil kapak telefonunuzu korur çizilmesini kenar önlemek. [360 Tam Vücut Koruması] Hem iç hem de dış ekranlar 0,5 mm daha yüksektir ve kamera daha yüksek ince deliklerle korunur.Profesyonel menteşe, telefonunuzu serbest katlamayı etkilemeden katlama kenarınıza en iyi korumayı sağlar.Tam kapsama alanı, Samsung Galaxy Z Fold 2'niz için darbelere, lekelere ve çizilmelere karşı 360 derece koruma sağlar. Telefonunuz için uzun ömür. [Mükemmel Tasarım] Menteşe tasarımı ustaca ve makul, telefonun katlanmasını etkilemek için endişelenmeyin.Hafif ve uygun, kablosuz şarjı etkilemeden, kasayı çıkarmadan doğrudan şarj edin.Hassas tasarım, doğru delik konumunu sağlar. [Paket & Miimall Hizmet] Paket içerir : 1 x Koruyucu Kapak Kılıf Samsung Galaxy Z Fold 2, 1 x Satış Sonrası Kart.Bu dava hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bizim güvenilir müşteri hizmetleri 24 saat içinde cevap verilecektir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara