SEEU. TEKRAR Fit HTC U11 Yedek LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Cam Panel Tam Meclisi Uyumlu HTC U11 5.5 inç (Siyah-Dahil Değildir Çerçeve)

SEEU. TEKRAR Fit HTC U11 Yedek LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Cam Panel Tam Meclisi Uyumlu HTC U11 5.5 inç (Siyah-Dahil Değildir

Stokta
₺ 179.97
Sayısı:

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . 100% , Garanti Para İade, Yeni yüksek kalite, LCD içerir, sayısallaştırıcı dokunmatik ekran ve ön cam zaten ekli.HTC U11 5.5 İçin özel"(!!!Uygun Değil U11 Hayat).Ölü dokunma, Yavaş yanıt dokunma, ekranın bir kısmı yanıt vermiyor dokunma, kırık cam ve ekranın etrafındaki herhangi bir sorun gibi sorunları düzeltin.Kurulum talimatı, alet veya yapıştırıcı dahil değildir, Kurulum için profesyonel teknisyene ihtiyaç vardır.Yanlış işlem nedeniyle herhangi bir hasardan sorumlu olmayacağız.Herhangi bir zamanda herhangi bir Sorun ile bana ulaşın 24 saat içinde cevap verecektir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara