TFNPHTT Makyaj Fırça Seti Makyaj Fırçalar Set 20 adet Makyaj Fırçalar Premium Sentetik Vakfı Fırçalar Karıştırma Göz Farı Kapatıcı Makyaj Fırçalar Tool Kit Profesyonel (Renk: Siyah)

TFNPHTT Makyaj Fırça Seti Makyaj Fırçalar Set 20 adet Makyaj Fırçalar Premium Sentetik Vakfı Fırçalar Karıştırma Göz Farı Kapatıcı Makyaj

Stokta
₺ 153.75
Sayısı:

PROFESYONEL MAKYAJ FIRÇA SETİ : Olağanüstü makyaj uygulamaları için ihtiyacınız olan tüm fırçalarla.Bu set, çoğu günlük gereksinime uygun bir dizi fırça içerir.MAKYAJ fırçası bakımı : Kir biriktiren bir makyaj fırçası kullanırsanız, pürüzlülüğe neden olur skin.In ayrıca, makyaj fırçasını daha uzun ve daha temiz hale getirmek için düzenli bakım gereklidir. 1. CİLT DOSTU MALZEME : yumuşak, yumuşak ve dayanıklı sentetik elyaf, bu nedenle hassas ciltler için de uygundur Yumuşak kıllar birbirine sıkıca bağlanır ve zarif siyah ahşap sapın elinde tutulması rahattır. 2. HER TÜRLÜ MAKYAJ İÇİN UYGUNDUR : allık, karışım, kontur, gölge, vurgulama, dumanlı gözler, fondöten. 3. FARKLI BOYUT VE ŞEKİLLER : oval, yuvarlak, düz, eğimli, açılı, genişletilmiş, sivri, ince.Geniş kullanım yelpazesi, makyajı eşit ve doğru bir şekilde uygulayabilir.Mükemmel kalite ve görünüm doğum günleri, düğünler, Anneler Günü, Sevgililer Günü ve diğer tatiller için güzel hediyeler olacaktır.Ürün adı : makyaj fırçasıfırça sayısı : 20 Brush malzeme : insan yapımı fiber Brush tipi : PUBrush kolu malzeme : ahşap handle Brush kolu Özellikler : uzun çubukdoz, krem, köpük veya sıvı kullanıyor olsanız da, makyaj fırçaları çeşitli ürünlerde kullanılabilir.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara