Evonecy Gerçekçi Balık Modeli, Zarif Yapay Balık Modeli, Çocuklar Okul Öncesi Çocuklar için Kompakt Bilişsel Deniz Yaşamı Hayvan Hikaye Anlatımı Koleksiyonları (Büyük Ton Balığı)

Evonecy Gerçekçi Balık Modeli, Zarif Yapay Balık Modeli, Çocuklar Okul Öncesi Çocuklar için Kompakt Bilişsel Deniz Yaşamı Hayvan Hikaye

Stokta
₺ 38.85
Sayısı:

Çocukların denizdeki birçok yaratık hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olun.Deniz türleri, çevre bilinci ve doğa tarihi üzerine bir eğitim için mükemmeldir.Koleksiyoncular, öğretmenler ve çocuklar, geniş uygulama yelpazesi için uygundur.Her dişten solungaçlara kadar her yere taşıyabileceğiniz kadar detaylı ve kompakttır.Erkekler ve koleksiyoncular için mükemmel hediyeler.Son derece simülasyon.Hassas çene ve cilt detayları, deniz canlılarının cazibesini hissetmenizi sağlar.Mükemmel işçilik.Banyo oyuncakları, hikaye anlatımı, öğretim, günlük bakım, okul öncesi çocuklar, rol oyunları, konuşmalar, oyunlar, parti hediyeleri, yüzme havuzları ve plaj oyuncakları için idealdir.Özellik : 1. Banyo oyuncakları, hikaye anlatımı, öğretim, günlük bakım, okul öncesi çocuklar, rol oyunları, konuşmalar, oyunlar, parti hediyeleri, yüzme havuzları ve plaj oyuncakları için idealdir.2. Son derece simülasyon.Hassas çene ve cilt detayları, deniz canlılarının cazibesini hissetmenizi sağlar.Mükemmel işçilik.3. Her dişten solungaçlara kadar her yere taşıyabileceğiniz kadar detaylı ve kompakttır.Erkekler ve koleksiyoncular için mükemmel hediyeler.4. Çocukların denizdeki birçok yaratık hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olun.Deniz türleri, çevre bilinci ve doğa tarihi üzerine bir eğitim için mükemmeldir.5. Koleksiyoncular, öğretmenler ve çocuklar, geniş uygulama yelpazesi için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Balık modelmalzeme : vinilboyutu : Yaklaşık. 45x23x10 cm / 17.7x9. 1 x 3.9 in (±1-2 cm) Paket Listesi : 1 x Balık Modeli.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara