32 W Yaratıcılık Boys Odası Karikatür Uçak Aydınlatma Armatürü Modern LED Gömme Montaj 3-Color Dim Tavan Lambası Ultra-İnce Akrilik Dekoratif Lamba için Çocuk Odası Yatak Odası Bebek Odası Oyun Odası (Mavi, Pembe)

32 W Yaratıcılık Boys Odası Karikatür Uçak Aydınlatma Armatürü Modern LED Gömme Montaj 3-Color Dim Tavan Lambası Ultra-İnce Akrilik Dekoratif

Stokta
₺ 39.90
Sayısı:

Advantag 【Advantage1-Uygun kurulum】 Kendi kendine montaj gereklidir, sorunsuz kurulum, sadece kurulum kılavuzunu takip edin birkaç kolay adım atın ve işiniz bitti!Güvenliğinizi sağlamak için lütfen profesyonel bir elektrikçinin rehberliğinde kurun;. Advantage【Avantaj 2-Bir ışık, Üç Renk Sıcaklığı】Çoğu kullanıcı hangi renk sıcaklığının (sıcak ışık, doğal ışık, beyaz ışık) odaları için uygun olacağını bilmiyor.Tavan lambalarımız sorunlarınızı çözer, anahtarla istediğiniz rengi seçebilirsiniz.Akşam yemeği veya dinlenme gibi durumlarda size eşlik edecek farklı ışıklara sahip olmanıza izin verin. Advantage【Advantage 3-Üstün kalite】 Seçilen akrilik malzeme, güçlü ışık geçirgenliği, düzenli ışık kırılma açısı, böylece üç boyutlu etki arttırılır, ışık homojendir ve temizlik daha uygundur.Yüksek kaliteli demir işçilik, hassas pişirme boya işlemi, yüksek sıcaklık pişirme boya yüzeyinde birçok kez, parlak renk, anti-pas, anti-scratch, sağlam ve dayanıklı. Advantage 【Advantage 4-Ultra Parlak ve Enerji Tasarrufu】Dahili yüksek renk oluşturma LED ışık kaynağı, düşük enerjili lüminesans ve çevre dostu ışık ortamı. Advantage【Advantage 5-Çok Fonksiyonlu Tavan Lambası】 Çocuk odaları, erkek / kız odaları, anaokulları ve oturma odaları, çalışma, yatak odası, sergi salonu, otel odası için ideal bir ışık dekorasyonudur.Bu yaratıcı tavan lambası sadece bir aydınlatma etkisine değil, aynı zamanda iyi bir dekoratif etkiye de sahiptir.Arkadaşlarınıza veya çocuklarınıza düğün hediyesi, çocuk doğum günü hediyesi, diğer tatil hediyeleri olarak sunulabilir. İçinde 5 (1.9)7. Ürün parametre resmini Tipi : Kapalı Ev Tavan Light Aterial Gömme : Akrilik + demir+Aluminum Ceiling lamba Renk : Mavi,Pink Light renk : Üç Renkli ışık (beyaz ışık, sıcak ışık, doğal ışık) Işık kaynağı : LED Voltaj : 110 V-220 VPower : 32 Wrradiation alanı : 8㎡ -12㎡ Sertifika : CCC, CB, ULApplicable : Tatami, yemek odası, çalışma odası, düğün salonu, çocuk odası, koridor 7. ürün boyutu resmini Çapı : 50cm (7) Yüksek : * Tavan Lambası 1 7 Paket vardır resmini yatak odası, sergi salonu, balkon, tema, Otel, Oda, Aile, kahve dükkanı ve diğer yerlerde.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara