XYSQWZ Çok Fonksiyonlu Tripod, Öğretim Kursu Açık Kat Cep Telefonu Tutucu-Fotoğraf Çekmek bir Fotoğraf Video Evrensel Çekim Raf (Renk: Siyah, Boyutu: 47-170 cm Ayarlanabilir)

XYSQWZ Çok Fonksiyonlu Tripod, Öğretim Kursu Açık Kat Cep Telefonu Tutucu-Fotoğraf Çekmek bir Fotoğraf Video Evrensel Çekim Raf (Renk:

Stokta
₺ 271.80
Sayısı:

★[Detay] Özellikler : Tripod içinde 47-170 cm ayarlanabilir / / Malzeme : Anodize alüminyum alaşım ayak tüp, hafif ve daha istikrarlı / / renk : siyah. ★[Bluetooth Uzaktan Kumanda] Bluetooth uzaktan kumanda, uzun pil ömrü kullanır ve fotoğraf çekimi çok uygundur. ★ [Avantajlar] Ölü açı olmadan panorama çekimi, ücretsiz rotate.It dikey yönde 90 derece ve yatay yönde 360 derece döndürülebilir. ★ [Sıcak Hediye] Güzel ve pratik, ebeveynler, arkadaşlar, çocuklar, fotoğrafçılar, öğrenciler, çiftler, kızlar için en iyi seçimdir!. ★[Faydaları] Uzun bir süre telefon görüşmesi yaptıktan sonra, omurga kolu ağrılı değildir.Elektroniklerinizden güvenli bir mesafede tutun ve gözlerinizi koruyun. mobile Esnek cep telefonu tutucusunun kullanımı çok kolaydır ve çoğu cep telefonu için uygundur.Yatay ve dikey arasında seçim yapabilirsiniz.Küçük ve zarif, dış mekan kullanımı için çok uygun!Fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılayabilir!- specification Size : gösterildiği gibi.malzeme : metal.Renk : Siyah.Uygulama kapsamı : cep telefonu.Uygulanabilir sahne : kapalı, açık, turizm, canlı performans, NBA, Dünya Kupası, futbol sahası vb.Için uygundur.-not : 1, bu ürün diğer aksesuarları içermez!2. Bu ürün 1~2 CM hata için manuel olarak ölçülür.affet lütfen.3. Aydınlatma sorunları nedeniyle, bu ürünün renk farkı olabilir, lütfen anlayın.4. Uluslararası lojistik kullanıyoruz, genellikle ürün taşıma süresi 10 ~ 15 gündür, lütfen sabırlı olun.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara