Yencoly Örgü Çanta, Büyük Kapasiteli DIY Örgü Ipliği Tığ Kanca Depolama Organizatör Çantası Ev Malzemeleri Iplik Depolama Organizatör (Mavi)

Yencoly Örgü Çanta, Büyük Kapasiteli DIY Örgü Ipliği Tığ Kanca Depolama Organizatör Çantası Ev Malzemeleri Iplik Depolama Organizatör

Stokta
₺ 134.07
Sayısı:

Oxford kumaştan yapılmış, dayanıklı ve güvenilir.Büyük kapasiteli, çeşitli tığ işi araçlarını saklayabilir.Taşıması kolay bir tutamak var.Fermuar contası pürüzsüz ve kullanımı kolaydır.Bu iplik torbaları dayanıklılık için yüksek kaliteli kanvas malzemeden yapılmıştır.Özellikler : 1. Oxford kumaştan yapılmış, dayanıklı ve güvenilir. 2. Büyük kapasiteli, çeşitli tığ işi araçlarını saklayabilir. 3. 4 Taşımak için uygun bir kolu vardır. Fermuar contası pürüzsüz ve kullanımı kolaydır. 5. Bu iplik torbaları dayanıklılık için yüksek kaliteli kanvas malzemeden yapılmıştır. 6. Tığ işi, örgü iğneleri veya makas ve göstergeler gibi diğer küçük eşyalar için yerleşik bir cep içerir. 7. Kullanışlı tığ işi çanta, nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilir veya dikiş aletlerinizi ve dokuma malzemelerinizi evde saklayabilirsiniz. 8. Mükemmel saklama paketi anne için iyi bir hediyedir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Malzeme : 600 D Oxford Kumaş(dış malzeme), Tuval(iplik çanta) İsteğe Bağlı Renk : Mavi, Mor Boyutu : Yaklaşık. 38 * 26 * 25 * 32 * 4.5 cm / 15 * 10.2 * 9.8 * 12.6 * 1.8 paket Listesi : 1 * saklama çantası.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara