WGXQMC 5 Katmanlı Koruma Nefes Yüz Maskesi abd'de Yapılan-Rahat Elastik Kulak Döngü Bandana Değiştirme ile (3 adet)

WGXQMC 5 Katmanlı Koruma Nefes Yüz Maskesi abd'de Yapılan-Rahat Elastik Kulak Döngü Bandana Değiştirme ile (3 adet)

Stokta
₺ 50.07
Sayısı:

Ayarlanabilir kapatma.Makine Yıkama ve El Yıkama. Layer 5 Katmanlı Filtre : WGXQMC özel 5 katmanlı filtre mükemmel koruma performansına sahiptir.Her katman yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. (Ücretsiz olarak altı değiştirilebilir yüksek kaliteli beş katmanlı aktif karbon filtresi sağlayın). Material Premıum Malzeme : Yeniden kullanılabilir toz geçirmez ağız eşarp, çok yumuşak, nefes alabilen ve yüksek kaliteli %100 polyester elyaftan yapılmıştır. washable.so elde yıkayabilir ve aynı bez yüz maskesini birçok kez takabilirsiniz. Description Boyut Açıklaması : 5.9x7.9 İnç,M Şeklinde Burun Klipsi, Elastik Kapatma,Benzersiz Burun Kelepçemiz Sızdırmazlık Etkisini Artırmaya Yardımcı Olur.Bir Beden Neredeyse Tüm Yetişkinlere Ve Gençlere Uyar. ♦ GÜÇLÜ Nefes alabilir2.Ağız kapağının Her İki Tarafındaki Tokayı En İyi Konuma Ayarlayın; 3.Burun Klipsini Burnunuza Uyacak Şekilde Ayarlayın.Uygulama : Bu anti-toz Yüz Ağız Kapağı hem kadınlar hem de erkekler için idealdir, bisiklet, kamp, koşu, seyahat, tırmanma ve günlük kullanım vb.Için uygundur.GÜÇLÜ Nefes ve Elastikiyet : Bizim ağız Yüz Ağız Kapak polyester malzemeden yapılmış nefes ve rahattır.Ve tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz.Yeniden kullanılabilir toz geçirmez kapağımız yumuşak polyesterden yapılmıştır, nefes alabilir ve rahattır ve ayrıca cildinize zarar vermez.M şeklindeki burun klipsi ve elastik kulak halkaları ile bu ayarlanabilir klasik kulak halkası güvenlik koruması burun, ağız ve yüzü kaplayacak kadar geniştir.Dışarıdayken, dayanıklı yetişkin ağız burun atkısı yüzünüzü güneş ışınlarına karşı, tozdan, külden, rüzgardan, sisten, dumandan vb. Uzak tutabilir.Renkli toz ağzı dekorasyonunu aileniz, arkadaşlarınız, sevgilileriniz, babanız, anneniz, büyükbabanız ve büyükanneniz için iyi bir hediye olarak da kullanabilirsiniz.Kaliteli ağız kapaklarımızla ilgili ayrıntıları bilmek istiyorsanız lütfen bize sormaktan çekinmeyin ve 24 saat içinde en iyi cevabı ve çözümü alacaksınız!Ziyaretiniz için teşekkürler ve mağazamızda mutlu bir alışveriş deneyimi diliyorum!".

Ürün parametreleri

Material:
100% polyester, Soft and Comfortable. Size
-- 6X Activated Carbon Filter :
How To Use:
1.Cover Your Nose And Mouth With a mouth cover; :
2.Adjust The Buckle On Both Sides Of The mouth cover To The Best Position; :
3.Adjust The Nose Clip To Fit Your Nose. :
Application:
This anti-dust Face Mouth Cover is ideal for both women and men, suitable for cycling, camping, running, travel, climbing and daily use etc..
STRONG Breathable & Elasticity:
Our mouth Face Mouth Cover was made of polyester material which is breathable and comfortable to wear.And you can use it during all year round.
Our reusable dust-proof cover is made of soft polyester, breathable and comfortable to wear, and also will not hurt your skin. With M shaped nose clip and the elastic ear-loops, this adjustable classic ear loop safety protection is wide enough for cover nose, mouth and face. When you're outside, the durable adult mouth nose scarf can keep your face against sun rays, away from dust, ash, wind, fog, smoke and so on. :
You can also use the colorful dust mouth decoration to be as a good gift for your family, friends, lovers, father, mother, grandpa, and grandma, etc. Please feel free to ask us if you want to know details on our quality mouth covers, and you will receive best answer and solution within 24 hours! Thanks for your visiting and wish you a happy shopping experience in our store! :

Bu kadar sever alıcılara